Prywatna Praktyka Stomatologiczna - Niedzin

CosmoDental Clicin - Mirosław Niedzin

Księga gości
imię i nazwisko:

twój wpis do księgi:


best dent in town
2017-07-24 12:36:58
Lekarze i obsługa przemiła i bardzo ciperliwa, znieczulenie podane bezbolesnie, fakt wyrwanie korzenia trwało pół godziny(w moim przypadku) ale zabieg był w 100% bezbolesny ze nawet nie odczułem tych 30min. POLECAM KAŻDEMU W 200%
Mirosław Niedzin
2016-11-03 09:35:37
Niezmiernie nam miło, że jest Pani zadowolona z usług w naszym gabinecie. Jednocześnie pragnę Panią uspokoić i poinformować, że nasz personel jest wysoko wykwalifikowany. Osoby, które asystują lekarzom są dyplomowanymi higienistkami i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach. Czynności, które wykonują zawierają się w ich kompetencjach i należą do ich obowiązków.
Zadowolony
2016-10-04 18:42:15
Bardzo polecam Panią Doktor Monikę Sankiewicz.Przed zabiegiem udziela wyczerpujących informacji co będzie robić dlaczego tak a nie inaczej.Traktuje bardzo dobrze pacjenta wykazując bardzo dużą cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi na padające pytania na temat leczenia oraz pobocznych wątków związanych z zębami nawet jeśli nie dotyczy to leczonego akurat zęba. Pacjent może mieć odczucie ,że nie chodzi tylko o kasę jak to bywa u niektórych dentystów, którzy zdawkowo traktują pacjenta ale o dobrze wykonaną pracę i docelowo zadowolenie odwiedzającego gabinet.Dodam ,że nie trzeba czekać na zaplanowaną wizytę ponieważ do gabinetu wchodzi się o umówionej godzinie.Owszem ceny nie są może najniższe ale czasami warto zapłacić może troszkę więcej i być zadowolonym. Szkoda tylko, że Pani doktor nie wykonuje w klinice Cosmo osobiście także zabiegów leczenia kanałowego bo na tę chwilę jako jeden z nielicznych dentystów a miałem do czynienia z wieloma spełnia większość moich kryteriów co do wystawienia bardzo dobrej noty.Przemiła osoba, empatyczna, cierpliwa, b dobry lekarz.Również na pozytywną opinię zasługują Panie w recepcji, które każdorazowo oddzwaniają przypominając o wizycie i próbują zaproponować dogodny termin oraz asystentki Pani doktor jak i Pana doktora bardzo pomocne podczas zabiegów.W gabinecie tym również wykonywałem wstawianie implanta przez Pana doktora Niedzina z którego jak do tej pory jestem b.zadowolony a także leczyłem zęby kanałowo. Jedynie co mogłoby się zmienić w moim odczuciu to większy czas poświęcony przez Pana doktora podczas całego procesu wykonywania implantu - moim zdaniem zbyt wiele czynności przygotowawczych powierzane jest asystentce nie będącej dentystą np przygotowywanie odcisków pod tymczasowy ząb, nawet pewne prace z urządzeniem do borowania (wyrównywanie końcowe) i różnego rodzaju prace bez czasowej obecności Pana doktora, który potrafi na dłuższy czas opuścić gabinet .Klinika jest b ładna czysta sprzęt w moim odczuciu nowoczesny.Pozdrawiam całą kadrę Cosmo.
Monika
2016-02-09 16:55:37
Bardzo polecam usługi Pana Doktora. Przemiła obsługa. Konkretnie, szybko i profesjonalnie, aż chce się wracać.
Barbara Harmata
2015-12-29 22:08:42
Polecam bardzo mila i profesionalna obsluga.Jestem zadowolona
Michał Sulicki
2015-05-06 22:14:18
Poleca Cosmodent. System znieczulenia przy zabiegach jest po prostu niesamowity - zero tradycyjnych strzykawek i świdrowania igły do mózgu :) Ząb (właściwie korzenie) ze znacznym stanem zapalnym usnięty w 100% bezboleśnie! Obsluga na poziomie 11/10. Dr. Niedzin b.dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Nie jest tanio ale od wejścia widać za co się płaci.
zadowolona pacjentka
2015-03-06 11:39:42
Jednak to prawda, że można miło, bez stresu i co dla mnie najważniejsze BEZ BÓLU przeżyć wizytę u stomatologa.Bardzo, bardzo dziękuję za fachawą opiekę, słowa pocieszenia (jestem straszną panikarą) i za miłe traktowanie.Od wizyty w Waszej kliniece już nie boję się dentysty:)Cieszę się, że do Was trafiłam i będę wracać.Jescze raz BARDZO DZIĘKUJĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW COSMO DENTAL CLINIK :)
Marta
2014-04-29 20:51:17
Dziękuję za piękny uśmiech!!!! Jestem w końcu szczęśliwa!!!! Polecam wszystkim i do końca życia!!!!
max
2014-04-17 14:25:37
"Pan Doktor to niesamowity człowiek, bezinteresowny lekarz" patrz cennik
Magda
2014-03-14 08:23:06
Oni po prostu potrafią uczynić cuuda! Mam tak ładne zęby że będę wdzięczna do końca życia!!! DZIĘKUJĘ!
strona 1 z 10 1 2 3 4 5 NASTĘPNA
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies,
możesz je wyłączyć w konfiguracji swojej przeglądarki.