Prywatna Praktyka Stomatologiczna - Niedzin

Zobacz, jak będzie wyglądał Twój uśmiech jeszcze przed leczeniem!


Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

(Digital Smile Design) to idealnie dopasowany do Ciebie nowy, wymarzony uśmiech. To cyfrowa metamorfoza, która pozytywnie wpłynie na osobowość, doda energii i pewności siebie. Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu pasuje do każdego Pacjenta, niezależnie od jego wieku czy płci.


 

 

  To tworzenie indywidualnych projektów uśmiechów dopasowanych do twarzy,
 • To nowoczesne podejście w leczeniu stomatologicznym zorientowane na wizualną komunikację z pacjentem i innymi specjalistami,
 • To uniwersalne narzędzie organizujące i koordynujące pracę lekarza prowadzącego
  z kręgiem specjalistów i laboratorium, a zarazem przyjazne środowisko cyfrowe ułatwiające szczegółowe planowanie i przeprowadzenie optymalnego leczenia,
 • To doskonała platforma do porozumienia i dialogu z Pacjentem pozwalająca poznać jego oczekiwania i włączyć w proces projektowania uśmiechu, ułatwiająca Pacjentowi proces podejmowania decyzji również w kwestiach finansowych.
 • To idea, obok której nie można przejść obojętnie...
 •  


Etapy DSD:


 1. KONSULTACJA. Podczas pierwszej konsultacji lekarz stomatolog poznaje aktualne problemy Pacjenta z uzębieniem oraz jego wyobrażenia o pięknym uśmiechu. Wykonuje serię cyfrowych zdjęć aparatem fotograficznym twarzy, zębów i uśmiechu Pacjenta.

 2. ANALIZA. Materiał (fotografie) służy do wnikliwej analizy zależności między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimiką wyrażającą emocje. Stanowi bazę do zaprojektowania nowego uśmiechu z uwzględnieniem preferencji Pacjenta.

 3. PLAN LECZENIA. Powstaje przejrzysty i dokładny plan leczenia, który często wymaga zaangażowania lekarzy stomatologów różnych specjalności - chirurga, ortodonty czy protetyka. W Nova Estetica, dzięki doświadczonemu zespołowi lekarzy i doskonałej komunikacji między nimi, jesteśmy w stanie zrealizować każdy plan leczenia.Jest on rozpisany na poszczególne etapy, dzięki czemu kolejne wizyty mogą być planowane z wyprzedzeniem, a koszty leczenia rozłożone w czasie.

 4. WIZUALIZACJA METAMORFOZY UŚMIECHU. Podczas ostatniego etapu Pacjent poznaje plan leczenia, a przede wszystkim przymierza swój nowy uśmiech (wykonany w pracowni protetycznej), który może finalnie zobaczyć na wykonanych fotografiach.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies,
możesz je wyłączyć w konfiguracji swojej przeglądarki.