Prywatna Praktyka Stomatologiczna - Niedzin
Wszyscy
dentyści
higienistki
asystentki
rejestratorki
Mirosław Niedzin
lek. dentysta dr n.med.

Zawsze staram się nadążyć za rozwojem swojej dziedziny. Moimi narzędziami są najnowsze osiągnięcia technologiczne, sprawdzone techniki zabiegowe, a także oczy, ręce oraz gromadzone doświadczenie. To wszystko pozwala mi odróżnić rzetelny postęp w stomatologii od chwilowej mody."

Jolanta Ciechan
lek. dentysta

"Dokładam wszelkich starań żeby piękny uśmiech stał się wizytówka moich Pacjentów, a leczenie odbywało się życzliwej, przyjaznej i bezstresowej atmosferze."

Natalia Zaborowska - Hilger
lek. dentysta

"Zależy mi na profesjonalnym, a także pełnym zaangażowania i życzliwości podejściu do potrzeb moich Pacjentów. Uśmiech każdego z nich daje największą satysfakcję z wykonywanej pracy."

Bartosz Kuta
lek. dentysta

"Począwszy od pierwszej wizyty staram się stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, by Pacjent czuł się swobodnie i komfortowo, a po obejrzeniu efektów leczenia wiedział, że znajduje się pod profesjonalną opieką."

Agnieszka Sieger
lek. dentysta, specjalista ortodoncji

"W swojej pracy staram się łączyć siłę doświadczenia oraz profesjonalizm z indywidualnym i kreatywnym podejściem do problemów Pacjenta."

Joanna
Dyplomowana Higienistka

"Kluczem do zdrowego przyzębia jest higiena jamy ustnej. Zapraszam na szczególowy instruktaż i profesjonalne zabiegi higienizacji"

Iwona
Dyplomowana Higienistka

"W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie dobro Pacjenta, dlatego staram się na pierwszym miejscu stawiać na skrupulatność, skuteczność, precyzję, otwartość oraz pozytywne nastawienie."

Kasia
Dyplomowana Higienistka

"Największą satysfakcją w mojej pracy jako higienistki stomatologicznej jest zdrowy, czysty i radosny uśmiech pacjenta.”

Natalia
Dyplomowana Higienistka

"W mojej pracy kieruję się indywidulanym podejściem, dążę do zapewnienia Ci komfortu podczas wizyty oraz staram się być najlepszym wsparciem dla lekarza."

Jagoda
Dyplomowana Higienistka

"W mojej pracy liczy się, aby Pacjent czuł się komfortowo i zapomniał o stresie, który towarzyszy wizycie w gabinecie stomatologicznym."

Magdalena
Asystentka stomatologiczna

"Czynnie asystuje przy zabiegach chirurgicznych, periodontologicznych, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej."

Justyna
Justyna
Asystentka stomatologiczna

„Z wielkim zaangażowaniem i starannością wykonuje powierzone obowiązki. Dbam o miłą atmosferę, przez co wizyty w gabinecie stają się mniej stresujące dla pacjentów."

Anna
Rejestratorka

"Uwielbiam zarażać dobrym humorem i szczerym uśmiechem!"

Patrycja
Rejestratorka

"Lubię pracę z ludźmi, pomagać im i szukać rozwiązań w każdej sytuacji. W mojej pracy kieruję się empatią, otwartością oraz spokojem"

Anna
Anna
ManagerW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies,
możesz je wyłączyć w konfiguracji swojej przeglądarki.