Centrum Stomatologii i Implantologii
Mirosław Niedzin

Dzięki rozwojowi technologii i innowacyjnym...
W naszej klinice wszystkie gabinety są...
Innowacyjny tomograf i pantomograf na świecie!


Zapraszamy!

poniedziałek - piątek

8:00 - 20:00

Grudziądz ul.Filomatów 2A


Telefon

56 46 101 54
531 131 360


Umów się na wizytę

wizyta@niedzin.plNasi Partnerzy

Kadra
Lek. dentysta
Mirosław Niedzin

Zobacz Certyfikaty

"Zawsze staram się nadążyć za rozwojem swojej dziedziny. Moimi narzędziami są najnowsze osiągnięcia technologiczne, sprawdzone techniki zabiegowe, a także oczy, ręce oraz gromadzone doświadczenie. To wszystko pozwala mi odróżnić rzetelny postęp w stomatologii od chwilowej mody."Lek.dentysta
Monika Kaczmarek

traktować innych, tak jak sama chciałabym być traktowana. Zależy mi by pacjent w trakcie wizyty czuł się komfortowo pod każdym względem i staram się zapewnić najwyższy standard leczenia."
Lek.dentysta
Monika Sankiewicz

"Zdaję sobie sprawę, że wielu Pacjentów odczuwa lęk przed wizytą u stomatologa, dlatego chcę leczyć również ze strachu przed dentystą. Cechuje się spokojem i staram się stworzyć podczas wizyty komfortowe i bezstresowe warunki oraz tłumaczyć każdy etap swojej pracy."


Lek.dentysta
Jolanta Ciechan

Zobacz Certyfikaty

"Dokładam wszelkich starań żeby piękny uśmiech stał się wizytówka moich Pacjentów, a leczenie odbywało się życzliwej, przyjaznej i bezstresowej atmosferze."


Lek. dentysta
Natalia Zaborowska - Hilger


"Zależy mi na profesjonalnym, a także pełnym zaangażowania i życzliwości podejściu do potrzeb moich Pacjentów. Uśmiech każdego z nich daje największą satysfakcję z wykonywanej pracy."

Lek. dentysta
Bartosz Kuta

"Począwszy od pierwszej wizyty staram się stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, by Pacjent czuł się swobodnie i komfortowo, a po obejrzeniu efektów leczenia wiedział, że znajduje się pod profesjonalną opieką."


Lek. dentysta
Agnieszka Sieger
specjalista ortodoncji

"W swojej pracy staram się łączyć siłę doświadczenia oraz profesjonalizm z indywidualnym i kreatywnym podejściem do problemów Pacjenta."

Dyplomowana Higienistka
Małgorzata

Zobacz Certyfikaty

"Zawsze dbam o komfort i dobre samopoczucie swoich Pacjentów. Z dużym zaangażowaniem i precyzją przeprowadzam zabiegi higienizacyjne.”

Dyplomowana Higienistka
Joanna

Zobacz Certyfikaty

"Kluczem do zdrowego przyzębia jest higiena jamy ustnej. Zapraszam na szczególowy instruktaż i profesjonalne zabiegi higienizacji".
Dyplomowana Higienistka
Iwona


W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie dobro Pacjenta, dlatego staram się na pierwszym miejscu stawiać na skrupulatność, skuteczność, precyzję, otwartość oraz pozytywne nastawienie."

Dyplomowana Higienistka
Kasia


  "Największą satysfakcją w mojej pracy jako higienistki stomatologicznej jest zdrowy, czysty i radosny uśmiech pacjenta.”
                                                 Asystentka stomatologiczna
                                    Natalia

"W mojej pracy kieruję się indywidulanym podejściem, dążę do        zapewnienia Ci komfortu podczas wizyty oraz staram się być najlepszym wsparciem dla lekarza."


      
Asystentka stomatologiczna
Karolina

"Zawsze staram się traktować innych, tak jak sama chciałabym być traktowana.W czasie wizyty staram się zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę"
Asystentka stomatologiczna 
Jagoda

"W mojej pracy liczy się, aby Pacjent czuł się komfortowo i zapomniał o stresie, który towarzyszy wizycie w gabinecie stomatologicznym."

Rejestratorka 
Anna

"Uwielbiam zarażać dobrym humorem i szczerym uśmiechem!"

Rejestratorka
Patrycja

"Lubię pracę z ludźmi, pomagać im i szukać rozwiązań w każdej sytuacji. W mojej pracy kieruję się empatią, otwartością oraz spokojem"                                Manager
                                Anna 
Centrum Stomatologii i Implantologii
Grudziądz, ul. Filomatów 2A
tel. (56) 46 - 101 - 54
e-mail: dentysta@niedzin.pl
www.cosmodental.pl